Soğutma konusunda 40 yıllık bir bilgi birikimine sahip olan MESSAN SOĞUTMA SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ. gıda soğutması konusuna yoğunlaşmış olup modüler soğuk odalardan anahtar teslimi soğuk hava tesislerine kadar yayılan geniş ürün yelpazesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Firmamızın ürettiği ürünleri ve bazı uygulamaları şu konu başlıkları altında toplayabiliriz;

  •  Paket ve Split tip Soğuk Depo Cihazları
  •  Ön Soğutma Sistemleri
  •  Spiral Tip Soğutma ve Şoklama Sistemleri
  •  Şok Tesisleri -35/-40 °C
  •  Buzlu Su ve Soğuk Su Sistemleri
  •  Soğuk Depo Panelleri 
  •  Soğuk Depo Kapıları  
  •  Anahtar Teslimi Soğuk Hava Tesisleri 
  •  PolyBox ® Modüler Soğuk Odalar  
  •  Humi-Cooler ® Hava Şartlandırıcıları

Modern üretim ekipmanlarımız ve kaliteli işçilik ile hazırlanan cihazlarımız, Türkiye‘nin her zaman tercihi olmuştur. Soğutma sektöründeki üretim ve hizmet anlayışımız koşulsuz müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.Türkiye genelinde gerçekleştirmiş olduğumuz binlerce uygulama ise bu ilkenin doğruluğunun göstergesidir.
 


MESSAN HAKKINDA:
40 yıllık iş tecrübemizle soğutma sanayiinin önemli halkalarından olan ön soğutma sistemleri, soğuk ve donmuş muhafaza cihazları, şoklama tesisleri, endüstriyel soğuk ve buzlu su sistemleri üretiyoruz. Üretim yoğunluğumuzu ise; standart olarak imalatı yapılan paket ve split tip soğuk depo cihazları oluşturmaktadır. Ayrıca soğuk depo projelerinde her türlü izolasyon, soğuk oda panelleri ve soğuk oda kapılarıyla da ihtiyaçlarınıza çözüm getiriyoruz. Danışmanlarımız ve teknisyenlerimiz, soğutma ve dondurma üniteleri, ön soğutma üniteleri, muz ve narenciye olgunlaştırma odaları ve iklimlendirme kontrol odalarının tasarımı, montajı, kontrolü ve bakımı alanlarında profesyonel servis sağlamaktadır.

 

Her ürün, uygun olacak şekilde ve kullanıcı istekleri doğrultusunda bağımsız olarak tasarlanmaktadır. Prensibimiz, müşterimizin ürünlerinin olabilecek en iyi kalitede muhafazasını sağlamaktır. Projeye göre taşıma, paketleme, enerji kontrolü, hava akımı ve nem gibi özellikler tasarımlarımızda önemli rol oynamaktadır. Müşterilerimize, soğutma ve teknik gereksinimleri üzerine danışmanlıktan montaja bütünlük arzeden bir hizmet sunmaktayız.

 

Başarılı değişimlere farklı kapasitelerde cihazlar üreterek mevcut modellerimizi genişletiyor, yepyeni yatırımlara yöneliyoruz. CE sertifikalı ürünlerimizin yanı sıra meslek disipliniyle, insan kaynaklarının gelişimi için programlı eğitimler hazırlayıp, hızlı üretim, kaliteli hizmet, doğru planlama ve ileri teknolojiyi uyguluyoruz. Üretim ve montajlar, kusursuz bir performans ve düşük enerji maliyetleri ile uzun süre ve hassas kullanımı sağlayan yüksek kalitede malzemelerle yapılmaktadır. Biz her zaman en son teknik gelişmeleri tasarımlarımıza entegre etmekle meşgul olmaktayız. Böylece, soğutma problemlerinin giderilmesinde müşterilerimizin destekçisi olmaktayız. Bu, MESSAN'ı soğutma ve iklimlendirme kontrolü alanında uzman yapıyor.
 

Türkiye'nin her bölgesine bayii ve servislerimizle kesintisiz, doğru ve sınırsız hizmet sunmaktayız.


Her hakkı saklıdır - 2013 - 2024
Messan Soğutma San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ana sayfa

Messan

Ürünler

Projeler ve Referanslar

Hizmetler

Download

İletişim

Facebook | Twitter | LinkedIn

info@messan.com.tr
www.messan.com.tr